Мережа ресторанів швидкого харчування

BIG BURGER (БІГ БУРГЕР) - 100% українська мережа ресторанів швидкого харчування

 

Компанія з виготовлення фаст-фудів ТМ «Big Burger» є однією з найбільш динамічно розвиваючихся мереж ресторанів швидкого харчування в Україні. Ми вже працюємо в ряді міст Західної України і активно розширюємо мережу наших закладів у інших регіонах країни.

 

 

 

 

«Біг Бургер »- 100% українська мережа ресторанів швидкого харчування. Ми використовуємо оригінальні рецепти страв, враховуючи традиційні смакові переваги наших відвідувачів. Свіжі натуральні продукти, сучасне технологічне обладнання, добре навчений персонал гарантує високий рівень обслуговування наших гостей.

 

 

 

 

«Big Burger» - єдиний стандарт якості для всіх закладів мережі, починаючи від процесу проектування, розробки дизайну і закінчуючи формуванням асортиментної та цінової політики, роботи з персоналом. Гнучкий підхід до процесу ціноутворення, орієнтир на можливості споживачів, суворий контроль за рівнем обслуговування - кредо нашої компанії.

 Компанія фаст-фудів «Біг Бургер» пропонує широкий асортимент страв на різні смаки та за доступними цінами.

 

 

«Big Burger» - команда однодумців, для яких найвищою цінністю підприємства є відвідувачі. Якість та безпека продукції - наш пріоритет. Ми дотримуємося найсуворіших стандартів на всіх етапах виробництва. Обладнання, що використовується в процесі приготування, сертифіковане у відповідності з усіма міжнародними нормами та вимогами.

 

 

 

 

 

У наших закладах фаст-фудів Вас чекає тепла гостинна атмосфера, щирі посмішки персоналу, швидке і якісне обслуговування, смачні здорові страви за доступними цінами.

 

 

 

Ласкаво просимо! Ми завжди раді Вас бачити в наших закладах.


«Біг Бургер» співпрацює з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками. «Greenfield» «Coca - Cola» «Львівське» «Наша Ряба» «Легко» «Асканія Пак»

ДОСТАВКА ПО МІСТУ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

_

 (068) 60 77 077

_

Зробити замовлення можна за номерами телефонів:
- вул. Івана франка 10 (навпроти готелю поділля) 
(068) 607 70 77
- Проспект миру 65 (навпроти СВ), 
(096) 233 98 65

Замовлення приймаються з 12.00 до 21.00. 

Доставка здійснюється протягом 1 години. Також, Ви можете зробити замовлення на певну годину.

_

Доставка БЕЗКОШТОВНА при замовленн на сумму більше 500 грн. При іншій сумі - вартість доставки за тарифами таксі. Оплата здійснюється готівкою, при отриманні замовлення. Сума вказується в чеку, а також повідомляється по телефону. Ознайомитись із меню та цінами можна на нашому сайті.

_

Контроль за якістю продукції і послуг (097)444 40 04